Afyon Haber

KAHRAMAN GAZİMİZİN AİLESİNE ZEYBEK BAŞKAN’DAN ZİYARET

KAHRAMAN GAZMZN ALESNE ZEYBEK BAKAN’DAN ZYARET

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Kuzey Irak’n Hakurk Bölgesinde terör saldrs esnasnda silah arkadalarnn zarar görmemesi için kendi cann ortaya koyan kahraman hemerimiz Gazi Yusuf Yayla ’nn ailesine geçmi olsun ziyaretinde bulundu.

      Hastanede tedavi altnda olan Uzman Çavu Yusuf Yayla ile görüntülü olarak telefonla görüten Zeybek Bakan, “Vatanmz bölünmez bütünlüü için cann ortaya koyan yiit bir evlat yetitirdikleri için sizlere minnettarz. Rabbim sizlerden ve Yusuf kardeimizden raz olsun.” dedi.

       Gazi Babas lyas Yayla ve ailesiyle yakndan ilgilenen Bakanmz Mehmet Zeybek, belediye olarak her zaman yanlarnda olduklarn söyledi. Vatanmzn bölünmez bütünlüü için cann ortaya koyan ehit ve gazilerimizin gözbebeimiz olduunu ifade eden Bakanmz Mehmet Zeybek, “Gazilerimiz geçmiten bugüne, gösterdikleri kahramanlk ve cesaretle destanlar yazarak bu milletin hafzalarnda yer almaktadr. Kahraman Yusuf’umuz da yere düen bombay iki ayann arasnda sktrp patlatarak sa bacan feda etti. Silah arkadalarnn zarar görmemesini salayarak tam bir kahramanlk örnei göstermitir. Bu vesileyle gerek snrlarmz da, gerekse snr ötesinde kahramanca ve fedakarca mücadele eden tüm evlatlarmza minnettarz. Allah yardmclar olsun” dedi. Gazi Babas lyas Yayla ise Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ziyaretinden duyduu memnuniyeti ifade ederek kendisine teekkür etti.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu