Sivil Toplum

İlyas Kaan Taytak, Ankara’da ziyaretlerine devam ediyor!

Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği (AGAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Kaan Taytak bir dizi temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz ve Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Özerkan’a ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz’a dernek hakkında bilgi veren Taytak, yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. AGAD Başkanı İlyas Kaan Taytak “Afyonkarahisar’ımızın yetiştirdiği Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz hemşehrimizin başarılı bir şekilde başkanlık yürütmekte olduğu, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanlık görevi yapıyor olmasının Afyonkarahisar hemşehrileri olarak bizleri onurlandırmaktadır. Hemşehrimize misafirperverliğinden dolayı derneğimiz ve yönetimimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.” İfadelerine yer verdi.

Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek şu ifadelere yer verdi; “Afyonkarahisar’dan gelen genç hemşerimin ziyareti bizleri memnun etti, Genç Atılımcılar Derneği’nin yaptığı çalışmalarını takip ettiklerini dile getirerek, kendisini ziyaret eden Taytak’a teşekkür eden Başkan Yorulmaz, AGAD Başkanı Taytak’a başarılı çalışmalarının devamını dilerim.” dedi.

Ankara’daki Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Özerkan ise; “Genç Atılımcılar Derneği yönetimini derneğinde misafir etmekten mutluluk duydum, AGAD Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Kaan Taytak’ın başarılı çalışmalar yaptığını ve daha güzel çalışmalarada imza atacağına inanıyorum. AGAD yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.” dedi

Başkan Taytak’ta yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Afyonkarahisar için birlik ve beraberliğin artırılması için tüm kurum, kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri ve Afyonkarahisar halkıyla iç içe olduklarını vurgulayan Taytak; “Afyonkarahisarımız için fikir alışverişi yapmak için Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneğine ziyarette bulunarak, dernek çalışmaları hakkında görüş alışverişi yaparak Afyonkarahisar için birlikte neler yapabiliriz konusunda bizlere desteklerini esirgemeyen dernek başkanımız Mehmet Ali Özerkan’a misafirperverliğinden dolayı derneğimiz ve yönetimimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.” İfadelerine yer verdi.

Ziyaret esnasında Afyonkarahisar için markalaşma ve kurumsallaşma faaliyetlerin yapılması için fikir alışverişi yapılarak öneriler sunuldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu