Sivil Toplum

Hüsnü Serteser, Kadın Ve Genç Girişimciler Kurullarının Taleplerini Dinledi – SİVİL TOPLUM

14 Nisan 2020 – 15:51 – Güncelleme: 14 Nisan 2020 – 23:18

Toplantıya TOBB Afyonkarahisar KGK İcra Komitesi Doğal Üyesi ve ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, TOBB Afyonkarahisar GGK İcra Komitesi Doğal Üyesi ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ile her iki İcra Komitesi’nin Doğal Üyesi ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol katıldı. 

Video konferans toplantısının başlangıcında selamlama konuşması yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Dünyanın tamamını etkisi altına alan koronavirüs salgınının ekonomimize etkisini en aza düşürmek için çalışmaktayız. Üyelerimizden gelen talepleri TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na hem video konferans toplantılarında, hem de yazılı olarak arz ediyoruz; Sayın Başkanımız Hisarcıklıoğlu da en yüksek makam ve mercilerde bu taleplerin gereğinin hayata geçirilmesi için temaslarda bulunuyor. Böylece sizin ilettiğiniz problemlerin pek çoğu çözüme kavuşuyor. Pandemi ile alakalı ülkemizde açıklama yapıldığı günden bu yana hemen hemen hergün yeni bir düzenleme uygulanıyor. Bu anlamda dinamik bir süreç yaşıyoruz, sizden gelecek talepler de dikkate alınacaktır” dedi. 

Serteser, “Öyle görünüyor ki koronavirüs salgını, dünyamızı ve nerdeyse tüm sektörleri etkileyecek. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Kadın Girişimciler Kurulu olarak, Genç Girişimciler Kurulu olarak bu değişim ve dönüşüme ayak uydurmamız gerekmektedir” ifadelerini kullandı.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu