Siyaset

Hüseyin Ceylan Uluçay, Yarınlar İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz – Siyaset

7. Olağan kongreler sonrası hayırlı olsun ziyaretleri yapan Başkan Uluçay ve beraberindeki heyet, ilçelerde vatandaşlarla da görüşerek talep ve önerilerini dinledi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ilçe ziyaretlerine çıktı. Ziyaretlerde konuşan Uluçay, “Ailemizden ve çocuklarımızdan feragat edip aziz milletimiz için gece yarılarına kadar çalışıyoruz” dedi. Milletvekili Yurdunuseven “Çalışmalarımızı hazırladık, Ulaştırma Bakanımıza takdim edeceğiz” derken milletvekili Ali Özkaya da “Altyapı değil de sosyal yatırım siyaseti yapıyorsak Erdoğan sayesindedir” ifadelerine yer verdi.

Ailemizden ve çocuklarımızdan feragat edip gece yarılarına kadar çalışıyoruz

Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti’nin neferleri olarak Allah’ın ve aziz milletimizin rızasını kazanmanın derdinde olduklarını kaydederek şöyle devam etti: Bizler bu aziz milletin hizmetkarları olarak gece gündüz çalışıyoruz ve çalışacağız. Ailemizden ve çocuklarımızdan feragat edip gece yarılarına kadar çalışıyoruz. Tek derdimiz Rabbimizin ve aziz milletimizin rızasını almaktır. Yaşam kalitesini yükseltmektir. Yarın öldüğümüzde bizi iki metrelik bir mezara gömecekler. Bugüne kadar hiçbir hoca ‘il başkanı’ ya da ‘milletvekili niyetine’ demedi demeyecek. ‘Er kişi niyetine’ diyecek. ‘Nasıl bilirdiniz’ diyecek. Bizim için Baki’nin dediği ‘Baki kalan hoş bir sada imiş meğer.’ diyor ya. İşte şu yaptıklarımız bunun bir vesilesidir. Halkımız eserlerimize baktıkça ‘Bir gün bu ülkeden bir cumhurbaşkanı geldi geçti, il, ilçe başkanları, köy temsilcileri, mahalle temsilcileri, milletvekilleri ve bakanları ile büyük eserlere imza attılar diyecekler. Köprüler, hastaneler, yollar ve okulları yaptılar diyecekler. İnşallah bizler de kubbede hoş bir sada bırakacağız.

“Çalışmalarımızı hazırladık, Bakanımıza takdim edeceğiz”

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında, “İl Başkanımızın da dediği gibi meselemiz görev yaptığımız sürece eser, iz bırakıp bırakmadığımızdır.  Gök kubbede hoş bir seda bıraktık mı? Biz AK Parti milletvekilleri olarak Ankara’ya gittiğimizde şehrimize neyi kazandırabilirizin derdi ile dertleniyoruz. Ambulans peşine düşen kurnaz şoförler misali şov yapmıyoruz. Pazartesi Ulaştırma Bakanımız geliyoruz. Biz çalışmalarımızı hazırladık, kendisine takdim edeceğiz. Her biri de şehrimize büyük katkılar sunacaktır. İnşallah yarınlarımız bugünümüzden güzel olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Allah’ım aziz milletimize nice güzel hizmetleri yapmayı ve o güzel hizmetlerin altına hep beraber imza atmayı nasip etsin” dedi.

“Altyapı değil de sosyal yatırım siyaseti yapıyorsak Erdoğan sayesindedir”

AK Parti milletvekili Ali Özkaya da bir konuşma yaptı. Özkaya konuşmasında, Türkiye 2002 yılından bu güne kadar ciddi bir ivme kat etti. O zamanlar ülkemizin bütün parası faize harcanırken, Sinanpaşalı, Dazkırılı, Hocalarlı, Evcilerli ve Başmakçılı kardeşim 80 yıl önce kurulmuş ülkenin mensupları olarak altyapı siyaseti yapan politikacıların vaatlerini dinlerdi. Cumhurbaşkanımız 2001 yılında Türkiye’ye hizmete sevdalı insanların canla başla çalışacağını ‘Türkiye’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını’ söyledi. Kimi ‘taşralı’ dedi, kimi içine sindiremedi. giderken Başlattığı yürüyüşü engellemeye çalışanlar vardı. O çıktı ve; ‘Türkiye biziz’ dedi. O günlerden bugünlere kolay gelmedik. Bu günlerin kıymetini bilelim kıymetli hemşerilerim. Bugün altyapı değil de sosyal yatırım siyaseti yapıyorsak, güçlü devletlerin liderleri önünde el pençe divan durmuyorsak, IMF memurlarından emir almıyorsak ve zalimlerin zulümlerini dünyaya biz haykırıyorsak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesindedir. Savaştığımız tüm cephelerde yerli ve milli silahlarımızın karşısında kimse duramıyorsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesindedir. Hedefimiz kızıl elma. İnşallah daha güçlü yarınlara çıkacağız” ifadelerine yer verdi.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu