Afyon HaberBelediyeler

HALUK LEVENT 23 NİSAN´DA AFYONKARAHİSAR´DA

HALUK LEVENT 23 NÝSAN’DA AFYONKARAHÝSAR’DA

23 NÝSAN’I DOLU DOLU KUTLUYORUZ

Afyonkarahisar Belediyesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armaðan ettiði 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramýna coþkuyla hazýrlanýyor.

Baþkanýmýz Burcu Köksal’ýn talimatlarýyla 23 Nisaný dolu dolu kutlamaya hazýrlanan Belediyemiz, gündüz çocuklara özel þenlik yapacak, akþam ise Rock Müziðinin efsane ismi Haluk Levent’i hayranlarýyla buluþturacak.

ÇOCUK ÞENLÝÐÝ DÜZENLENECEK

23 Nisan Salý günü saat 14:30’da çocuklarýmýz Zafer Meydaný’nda þenlikte buluþacak. Þenlik eðlenceli disney maskotlar, palyaçolar, yüz boyama, çocuk danslarý, zumbo kids, sosis balon atölyesi, ilizyon ve halk oyunlarý gösterileri ile hem ebeveynler hem de çocuklarý unutulmaz anlar yaþayacak.

HALUK LEVENT ZAFER MEYDANI’NDA

Zaferin kazanýldýðý topraklar, çocuk þenliðinin ardýndan akþam da muhteþem bir konsere ev sahipliði yapacak. Rock Müziðinin efsane ismi Haluk Levent Afyonkarahisar da olacak. Özgürlük ve baðýmsýzlýk ruhunu bir kez daha hissettiðimiz bu özel günde Haluk Levent’in eþsiz sesi ve güçlü sahne performansýyla hayranlarý dolu dolu bir gece yaþayacak.Belediye Baþkanýmýz Burcu Köksal, 23 Nisan saat 19.21’de Zafer Meydanýnda ücretsiz düzenlenecek konsere tüm halkýmýzý davet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu