Asayiş

Günlerdir Kayıp olan Pınar Gültekin’in Cesedi bulundu ! – ASAYİŞ

Son Dakika haberine göre Pınar Gültekin’in cesedine ulaşıldı . Muğla’nın Ula ilçesinde, 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in cansız bedeni ormanlık alanda bulundu.

Pınar Gültekin’in kayıplara karışmadan önce son olarak AVM’de oturduğu ve oradan beraber bir kişi ile ayrıldığı tespit edildi. Gözaltına alınan eski sevgili, barışma teklifini reddettiği için Pınar’ı öldürdüğünü itiraf etti.

İstanbul’da ikamet eden ailesinin Pınar’a telefonla ulaşamaması sonrası arama çalışmalarının başladığı üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin’in Muğla’nın Menteşe ilçesinde cansız bedeni bulundu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi olan Pınar Gültekin, 16 Temmuz 2020 tarahinde yalnız yaşadığı Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’ndeki evinden ayrıldı.  Ailesi İstanbul’da yaşamakta olan Pınar’a, ablası Sibel Gültekin telefonla ulaşamayınca paniğe kapıldı.

Sibel Gültekin ile annesi Şefika Gültekin, Muğla’ya gelerek, Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı’na kayıp ihbarında bulundu. Harekete geçen jandarma ve polis ekipleri, Pınar’ı bulmak için arama çalışması başlattı. Pınar Gültekin’in en son bir mezarlık civarı ile Menteşe ilçe merkezindeki AVM’de görüldüğü tespit edildi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kurdukları özel ekiple çalışmalarını yürütürken, Menteşe ilçesinin kırsal Yerkesik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bir kadın cesedi olduğu ihbarı geldi. Bölgeye giden ekiplerin yapmış olduğu incelemede, cansız bedenin 5 gündür kayıp olan Pınar Gültekin’e ait olduğu tespit edildi.


Afyon Asayiş Haberleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu