Afyon Haber

EN DÜŞÜK MAAŞ 3 BİN 506 TL OLDU

EN DÜÜK MAA 3 BN 506 TL OLDU

ATIK SU ARITMA BRLNDE TOPLU SÖZLEME GÖRÜMELER TAMAM

         Afyonkarahisar Atk Su Artma Birlii ile Belediye- Sendikas arasnda düzenlenen Toplu Sözlemesine ilikin görümeler tamamland.  Görümelerde varlan uzlamaya ilikin protokol, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ile Belediye- Sendikas Afyonkarahisar ube Bakan Yücel ahin arasnda imzaland. Toplu sözlemenin Atksu Artma Birlii’nde görev yapan personelimize hayrl olmasn dileyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, yüzde 15 orannda yaplan artla birlikte en düük maan 3 bin 506 lira olduunu açklad.

YÜZDE 15 ORANINDA ARTI

          Toplu sözleme görümelerinin her iki taraf içinde olumlu geçtiine dikkat çeken Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Görümelerimizde hem içilerimizi, hem de belediyemizi düünerek orta yolu bulup bir anlama gerçekletirdik. Yaklamlarndan dolay Belediye Sendika Bakanmz Yücel ahin ve sendika temsilcilerimize teekkür ediyorum. Toplamda yüzde 15’lik bir artla en düük maamz 3 bin 506 liraya tekabül ediyor. mzaladmz bu sözleme Atksu Artma Birliimizdeki içilerimizin ilk sözlemesi, hayrl olmasn temenni ediyorum. Ayrca içi kardelerimize özellikle belirtmek isterim ki, 01.01.2021 tarihinden geçerli olmak üzere geriye dönük ödemelerini de yapacaz.” dedi. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Atksu Artma Birliinde görevli personelimizin ardndan Belediyemizin dier birimlerde görevli çalanlarmzn da sözlemelerinin yaplacan sözlerine ekledi.

“BZM ÇN PARADAN ÖNCE YER HUZURU ÖNEMLDR”

         Belediye- Sendikas Afyonkarahisar ube Bakan Yücel ahin ise toplu sözleme görümeleri süresince yaklamlarndan dolay Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür etti.En iyi toplu sözlemenin masada biten toplu sözleme olduuna dikkat çeken Yücel ahin, “Bizim için paradan önce iyeri huzuru önemlidir. Bizde salk ve mutluluk içerisinde toplu sözlemeyi imzalam bulunuyoruz. Sözlemenin arkadalarmza hayrl olmasn diliyorum. Orta yolu bulduk. Yaklamlarndan dolay Belediye Bakanmza teekkür ediyorum” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN 

https://we.tl/t-hCJrAzOoOe

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu