Belediyeler

Emirdağ’da Evde Bakım Hizmetleri Gönüllere Dokunuyor

Vatandaşlarının her zaman yanında olarak sosyal belediyecilik hizmetlerinin en güzel örneklerinden birini sergileyen Emirdağ Belediyesi, “Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti” projesi ile yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Evde Bakım hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız 0272 442 74 75 no’lu iletişim hattından Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile irtibat kurabilir, Emirdağ Belediyesi Sosyal Marketi ziyaret edebilirler.

Belediyeciliğin sadece alt yapı yapmakla sınırlı olmadığını belirten Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, Evde Temizlik ve Bakım Hizmetleri ile ilgi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım hizmetine ihtiyaç duyan; yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın kişisel bakımları ile yaşadıkları evin temizlik ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. Belediyecilik sadece alt yapı, binalar, yollar, parklar yapmak değil. Bunun yanında gönüller de yapmamız gerekiyor. Bir hemşehrimizin dahi derdini hafifletiyorsak ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu