Afyon Haber

Düzağaç’ta 112 Acil İstasyonu ve Aile Sağlık Merkezi hizmete girdi – BELEDİYELER

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı’nın girişimleriyle kasaba da Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu hizmete girdi. 

Başkanlık görevine geldiği günden bu yana yapmış olduğu hizmetlerle belde halkının takdirini kazanan Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, kasabaya önemli bir hizmeti daha kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Her alanda her kesime hizmet etmek için yoğun bir biçimde çalışan Başkan Işıklı’lı, şimdi de beldeye Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunu kazandırdı.  Başkan Işıklı, “Ülkemiz, özellikle son senelerde her bakımdan müthiş derecede gelişti, büyüdü ve gelişmeye, değişmeye, büyümeye devam ediyor. Bu gelişimden beldemizde nasibini alıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la beraber ülkemizde ‘Sağlıkta dönüşüm Projesi’ hayata geçirildi. Bu projeyle, herkezin bir aile hekimi oldu, herkes sağlık güvencesine kavuştu, tam donanımlı sağlık tesisleri yapıldı, personel, araç, gereç konusunda her şeyin en iyisi yapıldı. Bizim insanımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

Başkan Işıklı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür

Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunun beldeye kazandırılması emeği geçen herkese kasaba halkı adına teşekkür eden Başkan Işıklı, “Bu hizmetlerin halkımıza kazandırılmasında vesile olan Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, eski Sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ’a, AK Parti Milletvekillerimiz Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na, Sayın Ali Özkaya’ya, Sayın İbrahim Yurdunuseven’e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Hüseyin Sezen’e, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanımız Sayın Nuri Köse’ye, Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürümüz Sayın Serhat Korkmaz’a, kıymetli daire müdürlerimize ve vesile olan herkesten Allah razı olsun durmak yok çalışmaya devam. Allah devletimize milletimize zeval vermesin” dedi.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu