Belediyeler

Dinar Belediye Meclisinden Bahar Kalkanı Harekâtına Tam Destek Di…

[ad_1]

Dinar Belediye Meclisinden Bahar Kalkanı Harekâtına Tam Destek
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın başkanlığında toplanan Dinar Belediye Meclisinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda Bahar Kalkanı Harekâtına destek olmak için verilen önergenin bütün meclis üyelerimizin onaylamasının ardından bir basın açıklaması yapıldı. Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yapılan basın açıklamasın da Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz, harekâta desteklerini sürdüreceklerinin altını çizdiler. Ayrıca bu meclis toplantısında belediye meclis üyelerimizin oturum ücretlerinin oy birliği ile Mehmetçik Vakfına bağışlanması kabul edildi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından okunan basın açıklamasında; “Bahar Kalkanı Harekâtında Şehitlerimiz oldu. Biliyorsunuz Dinarımızda da şehidimiz var. Acımız büyük. Bu harekât da vatan için canını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah ordumuzu muzaffer kılsın.” dedi.
Toplantı sonrasında Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve meclis üyelerimiz birlikte Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahinin ailesine ziyarette bulundu.

[ad_2]
Şu anda okuduğunuz haber D Bnar belediye başkanlığı Resmi sosyal medya hesabından alınmıştır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu