EkonomiTürkiyeYaşam

Dermoskin Güneş Kremi

Dermoskin markası cilt bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı pazarlarında çeşitli cilt problemlerine yönelik formüller üreten markalardan biridir. Toplam cilt bakımının olmazsa olmazlarından birinin güneş kremi olduğunu bilen Dermoskin güneş kremi markası, farklı cilt tiplerine ve endişelerine yönelik güneş kremi seçenekleri sunuyor. Güneşin zararlı etkilerinden en yaygın olanı cilt lekeleridir. Hassas ciltler için bu marka Dermoskin Bee Bright Pigmentry SPF50 + Krem ile öne çıkıyor. İki takım ürün bulunmaktadır. Dermoskin Face Protection SPF50 Krem ise yüksek koruyucu yüz için özel olarak tasarlanmıştır. Hassas cilde sahip kişiler tarafından da kullanılabilir.

Dermoskin Güneş Kremi Özellikleri

Dermoskin güneş kremi tüm cilt tiplerine uygun korumalı güneş kremi Sun Protection SPF30 Krem’dir. Dermoskin güneş kremleri, tüm cilt tiplerine ve farklı cilt sorunlarına uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dermoskin Ultra Yüz Koruyucu Güneş Koruyucu SPF97 Jel Krem, güneş ışığına karşı direnci düşük, hassas ciltler de dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun ürünlerden biridir. Yüksek güneş koruyucu faktörü ile yüzünüzü güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur.

Yağlı Ciltler İçin Dermoskin Güneş Kremi

Yağlı ciltler için Dermoskin güneş kremi AcnMat Yüz Koruma SPF50 + jel kremdir. Su geçirmez güneş koruyucu, cilt tarafından emilen renksiz, yağsız bir yapıya sahiptir. Be Bright Pigmentli Varsaf olmayan ciltler için seri, çocuklar için Kids Protection serisi ve bebekler için Baby care serisi bulunmaktadır.  Dermoskin güneş kremi çeşitlerine https://www.recete.com/dermoskin/gunes-kremi-ve-koruyucular/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu