Sivil Toplum

Deniz Feneri Derneği dağıtımlarına salgın sebebiyle erken başladı! – SİVİL TOPLUM

21 Nisan 2020 – 20:04 – Güncelleme: 21 Nisan 2020 – 20:12

Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği Ramazan ayı dağıtımlarına salgın hastalık sebebi ile daha erken başladı.

Afyon Kent Haber’e açıklamalarda bulunan Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Doğan Selçuk; 

”2020 Nisan ayı içerisinde şu ana kadar personelimiz ve gönüllülerimiz aracılığı ile  Afyon ve Kütahyada kapı kapı dolaşarak 500 aileye ulaştık. Bu arada sevindirici bir gelişme yaşandı. Dernek yönetimimizin aldığı karar doğrultusunda bu  dağıtımlar yıl sonuna kadar her ay yapılacak. Yıl sonuna kadar hedefimiz 6000 aileye gıda dağıtımı gerçekleştirmek. Ramazan ayına girmek üzereyiz.

Selçuk; Bağışlanma ve Bağışlama zamanı olan bu mübarek günlerde Gönüllü ve Bağışçılarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bağışlayan olarak daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmamızı, Gönüllü olarak daha erken ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bu arada özellik ile yardım alan ve yardım bağışlayan vatandaşlara sesleniyorum Evde kalın biz Afyon Temsilciliği olarak gerek yardımlarınızı kapınıza getiriyoruz, gerek bağışlarınızı dernek personeli ve  yetkili arkadaşlarımız ile evinizden yine makbuz karşılığı teslim alıyoruz. Ülke olarak zor bir süreçden geçiyoruz ve inanıyorum ki bu süreçden aldığımız bu hayır duaları ile bu süreci en az hasarla atlatacağız. Yüce mevlaa yardımcımız olsun inşallah” şeklinde açıklamada bulundu . HABER : www.afyonkenthaber.com
 


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu