Afyon HaberBelediyeler

ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ 35. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI

ÇEVRE HZMETLER BRL 35. OLAAN MECLS TOPLANTISI

         Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birlii, 35. Olaan Meclis toplantsn gerçekletirdi. Birlik Bakan Mehmet Zeybek bakanlnda AFBEL Otel’de düzenlenen toplant, bir önceki toplantya ait tutanak özetinin okunmasyla balad.    

ki oturum eklinde yaplan toplantda; 2022 yl Ek Bütçe Teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi, 2023 yl Bütçe Teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi, Plan ve Bütçe Komisyonuna 5 Asil Üye Seçiminin yaplmas gibi konular görüülerek karara baland.

2023 yl sözlemeli personel çaltrlmas ve maann belirlenmesi konusunun görüülmesi ile devam eden toplantda; 2022 yl Ek Bütçe Teklifinin onaylanmas, 2023 yl Yatrm Plan ve Çalma Programnn onaylanmas, 2023 yl Bütçe Teklifinin onaylanmas, 2023 yl Atk Bertaraf Ücret Tarifesi, Birliin hizmet/çalma snrlarn gösteren haritann karara balanmas, Birlie ait irketin sermaye artrm gibi maddeler oy birlii ile kabul edildi. Ek gündem olarak meclisin kararna sunulan Çevre Hizmetleri Birlii hizmetlerinde kullanlmak üzere elektrikli araç alnmas hususu da oy birlii ile kabul edildi.

Çevre Hizmetleri Birlii Bakan Mehmet Zeybek, toplantda alnan kararlarn birlie, üye belediyelere ve ilimize hayrl olmasn dileyerek katlmlarndan dolay Belediye Bakanlarna teekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu