Asayiş

Bolvadin Emniyet Müdürlüğü Koronavirüs denetimi yaptı! – Asayiş

12 Eylül 2020 – 21:44 – Güncelleme: 12 Eylül 2020 – 21:47

Yapılan denetimde araçlardaki yolcu sayıları ve sosyal mesafeye uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Yolculara maske takılması konusunda uyarı yapıldı.
 
Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, korona virüse karşı alınan önlemler kapsamında, toplu taşıma araçları ve ticari taksileri denetledi. Bolvadin’de yapılan denetimlerde toplu taşıma araçları ekipler tarafından tek tek durduruldu. Araçlara yapılan denetimde evrak kontrolü ve sosyal mesafe kuralına uyulup uyulmadığına bakıldı.
 
Denetime Emniyet Asayiş, Emniyet Trafik ekipleri katıldı. Kontrol esnasında durdurulan bir minibüste trafik ekipleri tarafından şoförün ehliyet ruhsatının kontrolü yapıldığı sırada ekipler içerideki yolcu sayısını kontrol etti. Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü personelince yapılan uygulama esnasında, trafik kurallarına uymaları ve koronavirüsün yayılımının önüne geçilebilmesi için belirlenen sınırın üzerinde fazladan yolcu almamaları konusunda uyarıldı. Araçlardaki yolcu sayıları ve sosyal mesafeye uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Yolculara maske takılması konusunda uyarı yapıldı.
 


Afyon Asayiş Haberleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu