Afyon HaberBelediyeler

BELEDİYEMİZDEN ÜCRETSİZ POMEM HAZIRLIK KURSU

BELEDYEMZDEN ÜCRETSZ POMEM HAZIRLIK KURSU

          Birçok gencin hayal ettii meslee kavumasn salamak için Belediyemiz tarafndan ücretsiz kurs imkân sunuldu. Katlmclar her bölüme özel olarak hazrlanm parkurlarla programl ve profesyonel bir çalma ortamnda snavlara hazrlanyor.

Belediyemiz, polis olma hayali kuran gençlerin hedeflerine ulamasna yardmc olmak için ücretsiz POMEM snav hazrlk kursu açt. Bakanmz Mehmet Zeybek’in “Spor Kenti Afyonkarahisar” vizyonuna uygun olarak gençlere ücretsiz spor eitimi kurslar verilmeye devam ediyor. Belediyemizin gelecein polis adaylar için hayata geçirdii ücretsiz ‘Fiziki Yeterlilik Snav Hazrlk Kursu’ gençleri hayallerine bir adm daha yaklatracak. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüü bünyesinde planlanan hazrlk kurslarnda, alannda uzman ve tecrübeli eitmenler, gençleri POMEM için özel yetenek snavlarna hazrlyor.

ZEYBEK BAKAN’DAN GENÇLERE ÜCRETSZ KURS MKÂNI

Snavda uygulanacak parkur sistemine imdiden antrenmanlarla ve yaplan çalmalarla hazrlanan gençler Bakanmz Mehmet Zeybek’e ve Belediyemize teekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi. Ücretsiz kurslar ile gençlerin hayallerine ulamalarna katk sunmaya devam edeceklerini söyleyen Zeybek Bakan ise kursa katlan gençlere baarlar diledi.

BAVURULAR DEVAM EDYOR

Ücretsiz kursumuzun kaytlar için bavuru süreci ise devam ediyor. Kimlik Fotokopisi, Salk Raporu ve KPSS Sonuç Belgesi ile bavurunun alnd kurslar için vatandalarmz 444 03 83 nolu çar merkezimizden detayl bilgi alabilecek.    

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu