Afyon HaberBelediyeler

BELEDİYEMİZ VE HES İLAÇ AFYONSPOR´DAN OYUNCAĞINI AL GEL KAMPANYASI

BELEDYEMZ VE HES LAÇ AFYONSPOR’DAN OYUNCAINI AL GEL KAMPANYASI

          Afyonkarahisar Belediyesi ve Hes laç Afyonspor taraftar gruplar Afyonkarahisar’daki depremzede kardelerimize destek olmak için kampanya balatt. ‘Oyuncan al gel kampanyas’ ile Hes laç Afyonspor ve Esenler Erok arasnda oynanacak maçta, depremzede çocuklara ba olarak binlerce oyuncak sahaya atlacak.

Hes laç Afyonspor ve Esenler Erok arasnda 19 Mart Pazar günü saat 14:00’da gerçekleecek karlamada “OYUNCAINI AL GEL” etkinlii gerçekletirilecek. stiklal Marmzn okunmas ile taraftar ellerindeki oyuncaklar sahaya atacak ve ardndan 1 dakika sayg duruunda bulunulacak.

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR ÇN SAHAYA OYUNCAK ATILACAK

Afyonkarahisar Belediyesi, Hes laç Afyonspor taraftar gruplar destekleri ile ehrimizde misafir ettiimiz afetzede çocuklarmz için kampanya yaplacak. Bu kapsamda düzenlenen oyuncan al gel çars ile çocuklarmzn yüzlerinin gülmesi hedefleniyor. Taraftarlarn balayaca binlerce oyuncak karlama balamadan hemen önce yeil zeminleri dolduracak. Toplanan oyuncaklar ise Afyonkarahisar’da arlanan depremzede çocuklarmza iletilecek.

KULÜBÜN SOSYAL MEDYA HESABINDAN TARAFTARA ÇARI

Hes laç Afyonspor Kulübünün sosyal medya hesabndan yaplan açklamada ise “Afyonkarahisar’daki depremzede kardelerimize destek oluyoruz. Hes laç Afyonspor ve Esenler Erok arasnda 19 Mart Pazar günü 14:00’da gerçekleecek karlamaya OYUNCAINI AL GEL.  Haydi Afyonkarahisar!” denildi. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu