Afyon HaberBelediyeler

BELEDİYE TARİHİNDE BİR İLK

BELEDYE TARHNDE BR LK

     Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek çarlara kulak veriyor, sorunlar çözüme kavuuyor. Bu kapsamda Minibüs esnafnn duraklar aras geçi istekleri ardndan Bakanmz Mehmet Zeybek esnaflarla bir araya geldi, toplant yapt.

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ev sahipliinde gerçekleen toplantya; Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku, Afyonkarahisar oförler ve Otomobilciler Odas Bakan brahim Karata, Belediyemiz Trafik Komisyonu ve talepte bulunan esnaflar katld.

effaf Belediyecilik iar ile harekete geçen Trafik Komisyonu ekiplerimiz yapt inceleme ve çalmalar noter huzurunda bildirdi. Bakanmz Mehmet Zeybek’in bakanlk yapt toplantda yine noter huzurunda kura çekilerek geçi yaplacak duraklar belirlenmi oldu.

EFFAF BELEDYECLK…

Göreve geldiimiz ilk günden itibaren effaf belediyecilie önem veriyoruz diye açklamada bulunan Bakanmz Mehmet Zeybek; “ Minibüs duraklarndaki esnafmzn baka duraklara geçileri konusunda taleplerini dikkate alarak belediye tarihinde bir ilki gerçekletirdik. Trafik Komisyonumuzun çalmalaryla esnaf temsilcilerimiz ve minibüsçü esnafmzn katlmyla duraklar aras geçileri noter huzurunda effaf bir ekilde yapld. Esnaflarmza ve ehrimize hayrl olsun” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu