Afyon HaberBelediyeler

BELEDİYE ŞEHİR TİYATROMUZ PERDELERİNİ AÇIYOR

BELEDYE EHR TYATROMUZ PERDELERN AÇIYOR

SEZONUN LK OYUNU “BR ADAM YARATMAK”

            Belediyemiz ehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas yönetiminde sezonun ilk oyunu Necip Faz Ksakürek’in eseri “Bir Adam Yaratmak” adl tiyatro oyunuyla yeniden sanatseverlerin karsna çkyor.

Belediyemiz ehir Tiyatrosu sezonu, Necip Fazl Ksakürek tarafndan yazlan, yönetmenliini Hasan Hüseyin Elmas’n yapaca “Bir Adam Yaratmak”  20 Ocak Cuma günü saat 20:00’de galasn yaparak açyor. Sahne önü ve arkasnda çok geni bir ekibin emek harcad oyunun oyuncu kadrosunda; Hasan Hüseyin Elmas, Derem Alpata, Emre Uyar, Fatih Çorapsz, Zafer Seçme, Büra Karaba, Yusuf Agunsoy, Muhammet Ali Erkek, Sevilay Gönüllü, Neslihan Karaman, Betül Genç, Yusuf Zeybek yer alyor.

MUHTEEM GALA LE SEZONUN LK OYUNU SAHNELENECEK

20 Ocak’ta Gala ile ilk gösterimi yaplacak oyun AKÜ Atatürk Kongre Merkezinde sahnelenecek. Yine 25 Ocak Çaramba günü de Akü AKM’de sahnelenecek 3 perdelik psikolojik dram oyunu için biletler de sata çkt.

27 Ocak Cuma, 1 ubat Çaramba, 3 ubat Cuma, 8 ubat Çaramba, 10 ubat Cuma, 15 ubat Çaramba günleri olmak üzere haftada iki kez saat 19.30’da Belediyemiz ehir Tiyatro salonunda sahnelenecek oyun için biletler biletinial.com ve Belediye ehir Tiyatrosu Salonundan temin edilebilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu