Afyon HaberBelediyeler

BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ

ZEYBEK BAKAN AFYONKARAHSAR SOKAKLARINI KARI KARI DOLAIYOR

“BELEDYE GÖNÜL ”

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarn kar kar dolamaya devam ediyor. Göreve geldiinden bu yana gönül belediyecilii nda, farkndalk yaratacak yönetim anlayn ortaya koyan, ayak basmadk mahalle brakmayan Zeybek Bakan, son ziyaretini Sahipata Mahallesine yapt.

“ÇOCUKLAR YOUN LG GÖSTERD”

Mahalle ziyaretine AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, l Gençlik Kollar Bakan Ethem Karahan, Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku ve Bar Dal, AK Parti l ve Merkez lçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar Dernei Bakan Suat Uygur, Sahipata Mahallesi Muhtar Doan Korkmaz ve çok sayda vatanda katld. Cuma namaz çk vatandalarla bir araya gelen Bakan Zeybek’ e çocuklarn ilgisi youn oldu. Ziyarette kendisine yöneltilen talepleri dinleyen Bakan Zeybek, vatandalarmzn istek ve önerilere ilikin ilgili birim amirlerine talimat verdi.

“EHRMZ BRLKTE YÖNETYORUZ”

Ziyarete ilikin açklamalarda bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ ortak aklla yönettiklerini söyledi. Muhtarmzn mahallesinde gösterdii eksikleri ve talepleri yerinde gördüklerini anlatan Bakanmz “Arkadalarmza gerekli talimatlar verdik. Mahallemizdeki eksiklerin en ksa süre içerisinde çözüme kavuacak. Gönül Belediyecilii ile yola çktk. Vatandalarmzn ayana giderek onlarla bire bir yüz yüze sorunlarn dinleyip çözüme kavuturuyoruz. Seçim öncesi ifade ettiimiz gibi ehrimizi birlikte yönetiyoruz.

“YERNDE OTURAN DEL, SAHADA ÇALIAN ANLAYILA ÇALIIYORUZ”

Hiçbir mahalle arasnda ayrm yapmayarak ehrimizin tamamna hizmet etmek için kotuklarn söyleyen Bakanmz Mehmet Zeybek “Belediye ii gönül ii’ sloganyla hemehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazmz ve ekip arkadalarmzla ehitler Camii’nde eda edip, hemehrilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alp, ilgili ekip arkadalarmz görevlendirdik. Yerinde oturan deil, sahada çalan bir anlay Allah’n izni ve milletimizin destei ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“DAHA YAANILABLR BR AFYONKARAHSAR ÇN ÇALIIYORUZ”

Tespit edilen sorunlara çözüm bulunacandan emin olduunu söyleyen Muhtar Doan Korkmaz, ziyaretten duyduu memnuniyeti ifade ederek Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ve Milletvekilimiz Ali Özkaya’ya teekkür etti. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya ise “Sahipata Mahallemizle ilgili mahalledeki vatandalarmzdan talepleri aldk. Belediye Bakanmz yaplmas gereken çalmalarla ilgili gerekli talimatlar verdi. Daha güzel, daha yaanlabilir bir Afyonkarahisar için hep birlikte hizmet etmeye devam edeceiz” diye konutu.

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-IX2PGgc4Zh

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu