Afyon HaberBelediyeler

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ TAŞ MEDRESE´DE DÜZENLENDİ

BAYRAMLAMA TÖREN TA MEDRESE’DE DÜZENLEND

 

Afyonkarahisar Valilii ve Belediyemiz i birliinde Kurban Bayram dolaysyla bayramlama töreni düzenlendi. Program Ta Medrese’de gerçekleti. Her bayram geleneksel hale gelen, Afyonkarahisar protokolünü buluturan bayramlama törenine katlm youn oldu.

Belediye Bakanmz Av. Burcu Köksal’n ev sahipliinde yaplan bayramlama törenine; Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiitba, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, brahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, kmal ve Garnizon Komutan Tugeneral Numan Yöner, il protokolü, askeri erkân, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, i insanlar, muhtarlar ve sivil toplum kurulularnn temsilcileri katld.

Programn açl konumasn yapan Belediye Bakanmz Av. Burcu Köksal; tüm Afyonkarahisarllarn Kurban Bayram’n tebrik ederek huzur, salk, bar ve bereket temennisinde bulundu. Törende Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiitba ve Afyonkarahisar Milletvekilleri de konuma yaparak tüm Afyonkarahisarl hemehrilerimizin ve slam Âlemi’nin Kurban Bayram’n kutlayan protokol, birlik ve beraberlik mesajlar verdi.

“BAYRAMLAR ADALET VE HOGÖRÜYÜ HATIRLATIYOR”

Belediye Bakanmz Av. Burcu Köksal hemehrilerinin ve tüm slam Âleminin bayramn kutlayarak balad konumasnda; “Kurban Bayram, bizlere paylamann, yardmlamann ve dayanmann ne kadar önemli olduunu bir kez daha hatrlatyor.

Bu özel günlerde, kurbanlarmz keserken bir taraftan dini vecibelerimizi yerine getiriyor, ayn zamanda ihtiyaç sahibi insanlarla da ekmeimizi bölüerek toplumsal dayanmamz güçlendiriyoruz.

Ailemizle, dostlarmzla ve komularmzla bir araya gelmek, sevgi ve sayg çerçevesinde zaman geçirmek, bayramn ruhunu daha derinden hissetmemize vesile oluyor. Unutmayalm ki, bayramlar ayn zamanda küskünlüklerin sona erdii, krgnlklarn tamir edildii, sevgi ve kardeliin pekitii zamanlardr. Bayramlar ayn zamanda bize, yoksullukla hiçbir bahanenin arkasna snlmadan mücadele edilmesi gerektiini, adaletli ve hogörülü olmay hatrlatr. Bayramlarn bizlere sunduu bu deerleri, yln her gününe yaymay baarabilirsek, toplumsal huzurumuzu ve mutluluumuzu daim klabiliriz.Birlik ve beraberliin, kardeliin, bir arada olmann önemini çok daha iyi anladmz bu özel günlerin milletimizin içindeki umudu büyütmesini diliyor, gelecek güzel günleri umutla bekleyen milletimizin Kurban Bayram’n yürekten kutluyorum. Bu vesileyle bata Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadalarn ve ehitlerimizi rahmetle anyor, Kurban Bayramnn hepinize salk, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bayramnz kutlu olsun” ifadelerini kulland.

Bayramlama töreninin ardndan Bakanmz Burcu Köksal, Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiitba ve protokol üyeleri l Emniyet Müdürlüü ve l Jandarma Komutanlnda görev yapan tekilat mensuplaryla bayramlat. Heyet ardndan Hava ehitliini ziyaret etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu