Afyon Haber

BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN ALBİKERE.COM´A TAM DESTEK

BAKANIMIZ ZEYBEK’TEN ALBKERE.COM’A TAM DESTEK

Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek öncülüünde Ticaret ve Sanayi Odamz ile Afyon Eitim Vakf i birliinde faaliyete geçen albikere.com’a Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek desteklerini sürdürüyor. Bakanmz Zeybek, alveri gelirinin örencilere burs olarak saland siteden geçtiimiz günlerde çeitli ürünler satn almt. Sipari edilen ürünler Belediye Bakanmza ulat.

KADIN ÜRETMNE TEVK VE ÖRENCLERE BURS

Güzel ehrimizin yöresel ürünlerinin tüm dünyaya tantlmas amacyla kurulan dijital alveri platformu olan http://albikere.com’dan yaplan alverilerin teslim edildiini söyleyen Bakanmz Zeybek konumasnda vatandalarmz hem örencilerimize hem de kadn koopratiflerine destek olmak adna alveri yapmaya davet etti. Bakanmz Zeybek; “Valimiz Gökmen Çiçek, ehrimizin tantm noktasnda gayret sarfediyor, bizlere de bu yolda destek çkyor. Tantm noktasnda Belediye olarak kendi projelerimiz dnda dier kurumlarla da i birlii içindeyiz. Tek gayemiz Afyonkarahisarmzn her alanda hak ettii noktaya gelmesi, birlik ve beraberlik içinde bu hedefe de ulaacamzdan üphemiz yok. Valiliimiz ve Ticaret Odamz tarafndan kurulan sitemizden alveriimizi yaptk, örencilerimize ve ehrimizin istihdamna katk salamaktan mutluyuz. Bir dier yandan da tüm yöresel ürünlerimiz, tek tkla kapnza kadar geliyor. Gurbetteki ve ehir dndaki vatandalarmz Afyonkarahisarmzn mehur lezzetlerine kolay yoldan ulaabilecek. Hem Afyonkarahisarmz tantmak hem de örenci ve hanm kardelerimize destek olmak adna herkesi alveri yapmaya davet ediyorum.” diye konutu.

TEK TIKLA AFYONUMUZUN YÖRESEL ÜRÜNLER KAPINIZDA

Albikere.com, elde edilecek komisyon gelirinin tamam ile ihtiyaç sahibi üniversite örencilerine burs salamak amacyla kurulmu bir e-ticaret sitesidir. Albikere.com’da Bireysel veya Kurumsal olarak ücretsiz maaza açlabilmekte ve snrsz ürün yüklenebilmektedir. Sitede Afyonkarahisar’n çeitli ilçelerinde kurulan kadn kooperatiflerinin ürünleri sergilenmekte olup, ulusal grupta markalarnda yer ald sitede her türlü alveri imkan salanmaktadr. Yurdumuzun her yöresinden ürünlerin en uygun fiyatlarla sata sunulduu albikere.com eitime destek amacyla oluturulmutur. Bu projeye maaza açarak veya alveri yaparak siz de katkda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu