Afyon Haber

BAŞKANIMIZ ZEYBEK BURMALI MAHALLESİ´NDE(VİDEO HABER)

BAKANIMIZ ZEYBEK BURMALI MAHALLES’NDE

     Cuma ziyaretlerine devam eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek bu kez de Burmal Mahallesi’ni ziyaret etti. Hemehrileri ile sk sk bir araya gelen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek her hafta Cuma günü mahalle ziyaretleri gerçekletiriyor.

      stiare kültürünü kendine iar edinen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuturmak, birlikte yönetim anlay ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bakanmz Zeybek, Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku, Murat Öner, AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz ve daire müdürleri ile birlikte Muhtarlar Dernei Bakan Burmal Mahallesi Muhtar Suat Uygur ve mahalle sakinleri ile bulutu.

      Muhtar Suat Uygur’un, esnaflarn, vatandalarn istek ve görülerini dinleyen Bakanmz Zeybek mahallede yaplan belediye çalmalar ve projeler hakknda da bilgi verdi. Bakanmz Mehmet Zeybek yol üzerindeki vatandalar ile de hasbihal etti. Mahallelerine yaptklar hizmetlerden dolay Bakanmz Zeybek’e teekkür eden Muhtar Uygur, ziyaretten duyduklar memnuniyeti dile getirdi, teekkür etti.

“BRLKTE YÖNETM ANLAYII LE HAREKET EDYORUZ”

     Ziyaret ardndan açklama yapan Bakanmz Zeybek, her bölgeye eit hizmet verildiini vurgulayarak, “Mahalle ziyaretlerimizin ikinci turundayz. Mahalle sakinlerimiz ile buluarak onlarn istek ve önerilerini aldk. ehrimizde yapacamz projelerimizi vatandalarmzn görü ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptmz çalmalarla ilgili sivil toplum kurulularn, vatandalarmz, ilgili kurum ve kurulular bilgilendiriyoruz ve el ele vererek ehrimizin gelimesine katk salyoruz. Muhtarmz Suat Uygur’a baarlar diliyor teekkür ediyorum.” dedi.

HABERN VDEOSU ÇN TIKLAYINIZ…

https://we.tl/t-NxJE87owiv

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu