Afyon HaberBelediyeler

BAŞKAN ZEYBEK MİNİBÜS ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

 

BAKAN ZEYBEK MNBÜS ESNAFIYLA BR ARAYA GELD

    Göreve geldii günden itibaren program dâhilinde sürekli halkla iç içe olan ve ehir esnafn ziyaret ederek taleplerini, sorunlarn dinleyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, bu kez de ehrimizde toplu tama hizmeti veren minibüs duraklarn ziyaret etti.  Bakan Yardmcmz Süleyman Karaku, Afyonkarahisar oförler ve Otomobilciler Odas Bakan brahim Karata ve Zabta Müdürü Taner Çelik ile birlikte Uydukent, Erenler, Sahipata, Ataköy, Özdilek, Bayndrlk, Harbi, Fatih, Erefpaa, Çavuba ve Termal minibüs duraklarn ziyaret eden Bakanmz esnaflarn talep ve önerilerini dinledi.
 

‘’HEMEHRLERMZE HZMET ÇN VARIZ’’

       ehrimize hizmet edebilmek için büyük bir gayretle çaltklarn ve toplumun her kesiminin görü ve önerilerini dinlediklerini belirten Bakan Zeybek, “Biz hemerilerimize hizmet için varz. Bu dorultuda çalmalarmz ekillendiriyoruz. oför esnafmzn da esnafmzn her zaman yanndayz. ehrimiz için çok güzel projelerimiz var, bunlar hayata geçirmek istiyoruz. Her zaman Afyonkarahisar’a hizmet etmenin gayreti ve heyecan içinde olduk. Hizmet odakl bir belediyecilik anlay ile hedefimiz, halkmzn yaam standartlarn yükseltmek ve yaanlabilir marka bir ehir ortaya koymaktr. Biz millete hizmet için, milletin skntlarn çözmek için varz. Olu amacmz, varlk sebebimiz milletimizin derdiyle dertlenmek ve önündeki sknty kaldrmak. Hemehrilerimize en iyi ekilde hizmet vermek için gece gündüz, yamur çamur, kar, k demeden direksiyon banda görev yapan minibüs esnafmzn her zaman yannda olduumuzu belirttik. Tüm esnaflarmza hayrl iler, bereketli kazançlar diliyorum. ” dedi.

Ziyaretten duyduklar memnuniyeti dile getiren oför esnaf ise talep ve önerilerini ilettikleri Bakanmza ziyaretlerinden dolay teekkürlerini ilettiler.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu