Siyaset

Başkan Zeybek, Ak Parti Milletin ta kendisidir! – Siyaset

Başkan Mehmet Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi..

’Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla Afyonkarahisar’da kurulan AK Parti ile Türkiye’nin ekonomi, dış politika, demokratikleşme gibi birçok konuda çağ atladığına dikkat çeken Başkan Zeybek, AK Parti’nin millet iradesiyle iktidara gelişinin yıldönümünü yürekten kutladığını kaydetti. 

AK Parti’nin 18 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkarı olan bir parti olduğunu vurgulayan Başkan Zeybek “Özünü milletten alan partimiz, iktidara geldiği günden bu yana ‘insana odaklı bir Türkiye’ hedeflemiş ve misyon edinmiştir. Durmak bilmeyen azmimiz ve gönülleri fethetmek sevdasıyla çıktığımız bu yolculukta, AK Parti olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmayı gaye edindik. Bu davanın yükünü çeken, cefakâr ve fedakâr millet ile 18 yıldır başarıdan başarıya koştuk” diye konuştu. 

“BU HİZMETLERİN BAŞ MİMARI; SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR” 

Milletin, 3 Kasım seçimleriyle Türkiye gerçeklerinin gerisinde kalan siyaset anlayışına son verdiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; İktidar oluşundan bugüne milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren ve aydınlık geleceğin teminatı olan partimiz, ‘Aşk ile çalışan yorulmaz’ diyen liderimizin izinde 18 yılı, milletimiz ile birlikte geride bırakmıştır. 

AK Partimiz; iktidara gelişinden bu yana ülke adına birçok kazanım sağlayan ve bugün ‘Güçlü Türkiye’ yolunda emin adımlarla yürüyen partidir. Ulusal ve uluslararası alanda yürüttüğü faaliyetler ile güçlü kazanımların merkezi haline gelmiş ve bu yolda durmak bilmeden çalışarak Türkiye’yi hak ettiği konuma ulaştırmıştır. AK Parti bu ülkede her bir vatandaşımızın içinde kendi hayallerini, hedeflerini bulduğu, kendine yer bulabildiği, kendini evinde hissettiği dev bir çatıdır. AK Parti’yle yola çıkanların niyeti, hedefi mevki ve makam değil sadece milletin değerleri, milletin hedefleridir. Sadece davamız için değil, tüm İslam coğrafyası için mücadele etmemiz, gece gündüz çalışmamız gerekiyor. 2023’ler, 2053’ler, 2071’ler için hiç durmadan yolumuza devam etmek boyumuzun borcu. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk. Şüphesiz bu hizmetlerinin tümünün baş mimarı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hayata geçirdiğimiz mega projeler ve reformlar ile birçok dünya ülkesini rahatsız ettik.

Başkan Erdoğan liderliğinde siyaset sahnesine giren ve son 18 yılda girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmayı başaran partimizi yıldönümünü gönülden tebrik ediyor,  ülkemize, milletimize, partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu