Belediyeler

Başkan Sarı, “Vatandaşlarımızın Sağlığını Önemsiyoruz” Dinar Bele…

Başkan Sarı, “Vatandaşlarımızın Sağlığını Önemsiyoruz”
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda belediyemiz ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında Cumartesi pazarı önünde gerekli önlemleri aldı.
ilçemiz de Cumartesi pazarı yerinde zabıta ekiplerimiz giriş çıkış noktalarına bariyer kurarak vatandaşların girişte ellerini dezenfekte ederek maske dağıtımı ve ateş ölçme işlemlerini gerçekleştirdi.
Aynı zamanda İç İşleri Genelgesi doğrultusunda ekiplerimiz tarafından Pazar yeri giriş ve çıkış noktalarına vatandaşlarımızın maske ve eldivenlerini pazar çıkışında yere atmaması için “Tıbbi Atık” Konteynerleri yerleştirildi.
Pazar tezgâhları içinde önlem alan belediyemiz ekipleri yerleşim düzeninin sosyal mesafeye uygun olmasını sağladı.
Pazar yerinde yoğunluğun yaşanmaması için girişler kontrollü olarak sağlanırken İlçemiz Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaşlı ve çocuklar üzerinde kimlik kontrolü yaparak girişlere izin vermedi.
Alınan önlemler ilgili bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ” Ekiplerimiz tarafından pazar yerlerinde gerekli önlemler alındı. Ekiplerimiz tarafından Pazar yeri giriş ve çıkış noktalarına vatandaşlarımızın maske ve eldivenlerini pazar çıkışında yere atmaması için “Tıbbi Atık” Konteynerleri yerleştirildi. Vatandaşlarımızın sağlığı sağlığımızdır.” dedi


Şu anda okuduğunuz haber D Bnar belediye başkanlığı Resmi sosyal medya hesabından alınmıştır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu