Borsa

Başkan Çöl’den Bakan Varank’a ziyaret

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, bir dizi ziyaret kapsamında Ankara’ya giderek Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile görüştü.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın kendisini kabulünden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıkla’da yapılması düşünülen yatırımlarla ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılan görüşmede sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl müjdeyi şu ifadelerle dile getirdi.

“Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank beyi makamında ziyaret ettik. İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap projemizi sunduk. Talebimize anında çözüm bularak onaylayan kıymetli Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. 1 Milyon metrekare alana yapılacak olan, 2. OSB Bölgesi Sandıklı’mıza Hayırlı Olsun.”

Ziyaret sonrası Sandıklı’daki hemşehrilerine selamlarını kendisine ileten Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Bakana hediye takdimi yaparak yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu