Sivil Toplum

Avukat Gürler Koçak adaylığını açıkladı – Sivil Toplum

Emirdağlılar Vakfı ‘na aday olan Avukat Gürler Koçak, adaylığı ile bir bildiri yayınladı. Koçak sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi. 

Değerli Hemşerilerim Emirdağlılar Vakfının 4-18 ekim tarihinde yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurulunda Başkanlığa adayım.

Yapmak istediğimiz ilk proje önümüzdeki üç yıl boyunca emirdağ kökenli olup muhtarlığa aday olmak isteyen tüm hemşehrilerimize mahalle bazında bilgi ve maddi destek sağlamaktır.

İkinci projemiz 25 adet üniversite öğrencisi için Hollanda, Fransa ve Belçikadaki üniversitelerde bilgi burs ve kalacak yer sağlayarak Yüksek lisans yapmalarını sağlamaktır.Bu konuda yurtdışındaki işadamlarımızdan destek sözünü aldık.

Üçüncü projemiz 20 adet engelli çocuğu Eskişehirden, Brüksele götüreceğiz brükselden de 20 adet engelli çocuğu Eskişehir’e getirerek kaynaşmayı sağlayacağız.Bu proje için bir havayolu şirketi ve Eskişehirdeki belediyelerden destek sözümüzü aldık

4.projemiz üniversite mezunu gençlerden 15 kişiyi Belçika Hollanda ve Fransa da Stajyer olarak kabulünü sağlamak için çalışacağız

Geçen sene ramazan ayında 140.000 tl lik yardım yapmıştık. Bu sene 250.000 tl ramazan yardımı yapmayı planlıyoruzGenç yenilikçi şahsi kavgalardan uzak bir ekiple hizmet hedefli çalışmak için desteklerinizi bekliyorum.” dedi. 


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu