Sivil Toplum

Akut Afyon ekibinden Feyzullah Dereci’ye ziyaret! – Sivil Toplum

AKUT Afyonkarahisar ekibinin faaliyetleri ve 8 Kasım’da düzenlenecek olan 42. İstanbul “Her Adım Bir Hayat ” adlı sanal koşu  hakkında kendisine bilgi verdi.

8 Kasım’daki koşunun spor kompleksinde yapılması konusunda Sayın Müdürümüze talebini ileten ekip, bu ve benzeri faliyetlerde spor sahalarının kullanılması konusunda izin istedi.

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah Dereci ise 8 Kasım’daki koşu için örnek davranış sergileyen gönüllü koşuculara teşekkür ederek ellerinden gelen desteği vereceklerini ve bundan sonraki etkinliklerde de birlikte hareket edilebileceğini ifade etti.
 
8 Kasım’daki gönüllük koşusuna katılacak olan görme engelli sporcularımız Çetin Sarıgül ve Kübra Saltık da şu ifadelere yer verdi. “AKUT bünyesinde bu anlamlı koşuda yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Elimizden geleni yaparak arama kurtarma konusunda daha duyarlı olunması için halkımıza örnek olmayı umuyoruz, çünkü AKUT için tek bir canın bile değeri çok büyük. Bizler, engelli bireyler olarak AKUT Ailesi’nde yerimizi alarak çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik.”
 
Biz AKUT Afyonkarahisar ekibi olarak 42. İstanbul “Her adım Bir Hayat ” sanal koşusu için hazırlıklarımızı tamamladık. Şimdi, siz saygıdeğer vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu