Afyon HaberBelediyeler

AFYONKARAHİSAR´DA YAZ AKŞAMLARI COŞKUSU

AFYONKARAHÝSAR’DA YAZ AKÞAMLARI COÞKUSU

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Orkestrasý tarafýndan düzenlenen Yaz Akþamlarý Dinletisi, büyük bir coþkuyla gerçekleþtirildi. Ýlki Veysel Eroðlu Parkýnda düzenlenen konserlerin bir sonraki duraðý Karayollarý Parký oldu. Unutulmaz bir geceye imza atan yetenekli orkestra ve solistler izleyicilere müzik dolu anlar yaþattý.

Belediye Baþkanýmýz Burcu Köksal’ýn da katýlýmýyla gerçekleþen bu özel gecede keyif dolu anlar yaþandý. Gece boyunca süren coþku, vatandaþlarýmýzýn büyük beðenisini kazanýrken her yaþtan izleyici, müziðin tadýný çýkararak keyifli bir akþam geçirdi. Katýlýmýn yoðun olduðu etkinlikte gençler doyasýya eðlendi. Orkestra, klasik müzikten popüler eserlere uzanan geniþ bir repertuvarla sahne aldý.

Sevilen sanatçýlar Nuri Elçi, Hanife Günay ve Elif Geçe solist olarak sahne alýrken, geceye renk katan müzik ziyafetinin þefliðini ise Kürþat Bertuð Arýcan üstlendi.

TEÞEKKÜRLER BELEDÝYE KENT ORKESTRASI’NA

Gecede bir konuþma yapan Belediye Baþkanýmýz Burcu Köksal, Afyonkarahisarlýlarýn kültür ve sanat etkinliklerine olan özlemine vurgu yaptý.Bu tür etkinliklerle Afyonkarahisar’ýn ismini tüm Türkiye’ye duyurmayý amaçladýklarýný söyleyen Baþkanýmýz Burcu Köksal; etkinliðin düzenlenmesinde büyük emek veren Kent Orkestrasýna teþekkür etti. Baþkanýmýz Burcu Köksal; “Belediye olarak sýcak yaz aylarýnda aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmenizi istiyoruz. Bütün çabamýz bunun için. Ýnþallah bundan sonra Afyonkarahisar’da daha güzel günler yaþayacaðýmýza inanýyorum. Bu memleketi, vatansever insanlarla birlikte bu memleketi yöneteceðiz. Orkestramýza, sanatçýlarýmýza çok teþekkür ediyorum. Herkesin emeðine, sesine, yüreðine saðlýk ” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu