Afyon Haber

Afyonkarahisar’da Üst Geçit Çalışmaları Son Sürat !! – AFYON HABER

Afyon Haberleri : Afyonkarahisar Belediyesi çalışmalarına devam ediyor. Afyon’un en işlek caddelerinden bir tanesi olan Atatürk Caddesi üzerinde başlanan üst geçit çalışmaları son sürat devam ediyor

Afyonkarahisar’da yaya trafiğini rahatlatmak adına engelli vatandaşların , yaşlıların, öğrencilerin ve çocukların ulaşımlarını en güvenli hale getirmek için başlatılan çalışmalarda montaj ve kuruluma geçildi. 

Araç trafiginin hızla seyrettiği ve yayalarında kullandığı Afyon Atatürk Caddesi üzerine yapılacak üst geçidi en kısa zamanda hizmete sunmayı amaçladıklarını açıklayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “31 Mart seçimlerinde seçim vaatlerimizden biri olan üst geçit projelerimizden birincisine başladık. Okullar bölgesi olarak bilinen günde yaklaşık iki bin öğrencimizin geçiş yaptığı Atatürk Caddesi’ne aynı anda 16 kişinin binebileceği asansörlü üst geçiti en kısa sürede vatanşlarımızın hizmetinize sunacağız.” dedi. 

Yapılan üst geçit çalışmaları nedeni ile bugün sabah 07:00-12:00 saatleri arasında, Rauf Denktaş Altgeçidinden Park Afyon istikametinde giden yolun sağ tarafı kapandı. Öğleden sonra ise 12:00 ile 17:00 saatleri arası yolun tamamı trafiğe kapatılacak. Çalışmaların devamında ise 26 Temmuz Pazar Günü  Atatürk Caddesinin tamamı 09:00 ile 14:00 saatleri trafiğe kapalı olacak.          


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu