Borsa

AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, kendisiyle sandıklı ilçesinde yapılması düşünülen projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Eğitim camiasından gelen bir Belediye Başkanı olarak kendisiyle eğitim ve öğretim alanında pek çok ortak noktaları olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ile birlikte, Özçınar Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek, burada incelemelerde bulundu.

Ziyaret kapsamında Özçınar Özel Eğitim Uygulama Okulunda yapılması düşünülen alanlarla ilgili okul Müdürü İbrahim Altıntaş ve ilgili öğretmenlerden kısa bir brifing alan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, burada talimatlarını vererek, konunun takipçisi olarak ilgileneceklerini ifade ettiler.

Özçınar Özel Eğitim Uygulama Okuluna yapılan ziyaretin akabinde, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür eden Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Sandıklı ilçesinde eğitim alanında yaptıkları çalışmalardan dolayı kendisine duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilçemizden ayrıldılar.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu