Sivil Toplum

Afyon Genç Girişimciler Frig Vadisi’ni ziyaret etti – Sivil Toplum

Afyon Genç Girişimciler gerçekleşen program da öncelikle Haşhaşella markası ile adından söz ettiren Aşpa Gıda ziyaret edildi.

Ziyarette TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, firma yöneticileri Süleyman Aşkın ve Mücahit Aşkın ile görüş alışverişinde bulundu. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, Süleyman Aşkın ve Mücahit Aşkın’a haşhaştan yapılmış plaket hediye etti.

TOBB Afyonkarahisar GGK Üyeleri, daha sonra Frig Vadisi’ne inceleme ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından bir değerlendirme yapan TOBB Afyonkarahisar GGK İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “İlimiz, pek çok güzelliğe sahip. Frig Vadisi, keşfedilmeyi bekleyen kusursuz bir alan. Bu bölgenin marka hâline gelmesi için gece gündüz çalışan Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e teşekkür ediyor; ilimizin markalaşması ve tanıtımı konusunda üzerimize düşen her görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz” dedi.

Ziyaretlerde TOBB Afyonkarahisar GGK İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan’ın beraberinde GGK İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Kerem Güzel, GGK İcra Komitesi Üyesi Yasin İsmet Gökgöz, GGK Üyeleri Feyzi Akdeniz, Mustafa İşbilir, Mert Taşpınar ve Emre Burak Tağ hazır bulundu.


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu