Afyon Haber

Afyon Cansuyu engelli ihtiyaç sahiplerini de unutmuyor… – SİVİL TOPLUM

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği bir taraftan ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmazken diğer taraftan da Ramazan ayı vesilesiyle binlerce aileye  yardımlar dağıtarak ulasmaya çalışıyor.
 
Cansuyu engelli ihtiyaç sahiplerini de unutmuyor…

Kurulduğu günden beri muhtaçlara elini uzatan  Cansuyu, Ramazan’da da onları sahipsiz bırakmama adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç sahiplerine el uzatarak sahip çıkan Cansuyu, sağlanan ayni ve nakdi yardımlarla onlara yalnız olmadıklarını hissettiriyor. CANSUYU Afyonkarahisar il temsilciligi 10-16 Mayıs engelliler haftasında engelli ihtiyaç sahiplerini unutmayarak Türkiye sakatlar derneği Afyonkarahisar Temsilciliği işbirliğiyle ile ihtiyaç sahibi engellilere ulaşarak onları yalnız bırakmadı. Afyonkarahisar’ daki çalışmalarına da devam eden Cansuyu, işsiz kalmış, yetim, yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolilerini ulaştırmaya devam ediyor.
 
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği Afyonkarahisar lı hayırseverlere seslenerek, bu zor günlerde yardım yapmaya davet ediyor…


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu