Eğitim

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Türkçe Öğretmenimiz Filiz DOĞAN, Ankara’da İlimizi Temsil Etti…

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Türkçe Öğretmenimiz Filiz DOĞAN, Ankara’da İlimizi Temsil Etti…

Milli Eğitim Bakanlığı Değerlendirme Komisyonu tarafından mesleki çalışmalarıyla farkındalık yaratan, çevresiyle iyi ilişkiler geliştirerek toplum tarafından takdir edilen, görev aldığı projelerle ve komisyon görevleriyle hem yerelde hem de ulusal çapta eğitime katkı sunduğu belgelenen öğretmenler başarılarından dolayı tebrik edildiler.
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milli Eğitim Bakanımız Mahmut ÖZER’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törenlerde, İlimiz Afyonkarahisar’ı Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu’muzdan Türkçe Öğretmenimiz Filiz DOĞAN temsil etti. 
24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında;
81 ilden gelen öğretmenlerimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde buluştu.
Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER ve Öğretmenlerimiz Anıtkabir’i ziyaret etti.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Mustafa ŞENTOP, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER ve 81 ilden öğretmenleri Birinci Meclis’te kabul etti.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat OKTAY ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER ile 81 ilin temsilcisi öğretmenler, Millî Eğitim Bakanlığınca Keçiören’de oluşturulan “Öğretmen Hatıra Ormanı” ve içinde görevi başında şehit edilen öğretmenlerin hatırasını yaşatmak üzere yapılan “Şehit Öğretmenler Abidesi”nin açılışını gerçekleştirdi.
Öğretmenlerimiz, Ankara’daki programın ardından tarihiî, kültürel ve sanatsal etkinliklerin düzenlendiği özel programda İstanbul’da ağırlanarak, iki gün boyunca İstanbul’un tarihiî, kültürel ve doğal alanlarını ziyaret etti.
 
Öğretmenimiz Filiz DOĞAN ‘ı tebrik ediyor ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyoruz.
      

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu