Afyon HaberBelediyeler

2023 YILININ İLK MÜJDESİ

2023 YILININ LK MÜJDES

ZEYBEK BAKAN’DAN HALK EKMEK FABRKASI MÜJDES

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek sosyal belediyecilik alannda ehrimize ilkleri kazandrmaya bu yl da devam edecek. Yeni ve vizyon projeler hayata geçirme hedefi ile çalmalar yürüten Bakanmz halkmzn en temel gda ürünü ekmee ucuz, salkl ve kaliteli bir ekilde eriebilmesi için yaplacak Halk Ekmek Fabrikas müjdesini verdi.

Sosyal Belediyeciliin en güzel örneklerini sergileyen Belediyemiz, Halk Ekmek Fabrikas kurmaya hazrlanyor. Yatrm ve Afyonkarahisar sevdals Zeybek Bakan, Belediye itiraki YÜNTA A. Bünyesinde hizmet verecek Halk Ekmek Fabrikas ina sahasnda incelemede bulundu. Fuar alannda inasna balanacak proje kapsamnda inceleme gezisi yapan Bakanmza, YÜNTA A. Genel Müdürü Arif Birsen’de elik etti.

Günlük 40 bin ekmek üretim kapasiteli olacak fabrikada üretilen ekmekler büfelerde sata sunularak vatandalarmzn sofralarna ulatrlacak. Halk Ekmek Fabrikas ile insan salna en uygun ekmek ve unlu mamulleri, özel diyet gerektiren gruplar, tam buday, çavdarl, tuzsuz, kepekli, zeytinyal, Gastronomi ehri Afyonkarahisar’n UNESCO tescilli patatesli ev ekmei de dâhil olmak üzere tüm bireyler için en ekonomik ekilde sunulacak.

“GÜNLÜK 40 BN EKMEK ÜRETLECEK”

Zeybek Bakan konuya ilikin yapt açklamada; “Günlük 40 bin ekmein üretilebilecei bir Halk Ekmek Fabrikas kuruyoruz. Bunun yannda bizim tescilli ac mayal patatesli ev ekmeimizin de üretilecei frnlarmz yapld. u anda ina halinde. nallah en ksa sürede tamamlanp üretime balayacak. Halkmza, vatandamza ekmein her türünü takdim edebileceiz, ucuz ekmek yedirmeyi istiyoruz” diye konutu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu