Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN´DAN BAYRAM ZİYARETİ

ZEYBEK BAKAN’DAN BAYRAM ZYARET

         Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Ramazan Bayram’nn ardndan ilk mesai gününde bina içinde bayramlat personelin ardndan bugünde Belediyemizin d birimlerinde görev yapan personeliyle bayramlat.

            Ziyaretleri kapsamnda ilk olarak Park Bahçeler Müdürlüümüze bal Mobilya Atölyesine geçen Zeybek Bakan daha sonra Atk Su Artma Tesisini,  Çevre Hizmetler Birlii’ne bal Kat Atk Bertaraf Tesisi ile Biyometanizasyon Elektrik Üretim Tesisini ziyaret etti.

        Bakan Yardmclarmzdan Murat Öner ve Benol Kaplan ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Sava’n da katld ziyarette konuan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, personeliyle bayramlaan Zeybek Bakan, çalmalarnda baarlar diledi. Ziyarete ilikin sosyal medya hesabndan açklamalarda bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek;

“Çalma Arkadalarmz ile Birlikteyiz.”

            Park Bahçeler Müdürlüümüze bal Mobilya Atölyesindeki personelimizi, Atk Su Artma Tesisindeki çalma arkadalarmz ve Çevre Hizmetler Birlii’ne bal Kat Atk Bertaraf Tesisi, Biometanisazyon, Elektrik Üretim Tesisindeki arkadalarmz ziyaret ettik. Geçmi Ramazan bayramlarn tebrik ettik. Ekip arkadalarmzn hâl hatrlarn sorduk. Güzel memleketimize hizmet için emek sarf eden her bir mesai arkadama teekkür ediyorum.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu