Afyon Haber

ZEYBEK BAŞKAN PARTİ TEŞKİLATINA YATIRIM VE PROJELERİNİ ANLATTI

ZEYBEK BAKAN PART TEKLATINA YATIRIM VE PROJELERN ANLATTI

       Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Merkez lçe, Kadn Kollar, Gençlik Kollar tekilat ve mahalle temsilcileriyle biraraya geldi. Belediyemizin yatrm ve projelerinde gelinen aamalar ile kültürel ve sosyal etkinliklerimizi detaylaryla anlatan Bakanmz talep ve dileklerini alarak istiarede bulundu.

         Toplantya AK Parti l Bakan Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, Kadn Kollar Bakan Ferda Ertürk ve Gençlik Kollar Bakan Ethem Karahan, Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku ve Murat Öner ile tekilat mensuplar katld.Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, çalmalarna verdii desteklerden dolay parti tekilatnn kademesinde görev alan tüm mensuplara teekkür etti.  

“BAKANIMIZ GÜZEL BR SUNUM YAPACAK”

          Toplantnn açl konumasn AK Parti Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz yapt. Belediye Bakanmzn davetlisi olarak biraraya gelmekten duyduu memnuniyeti ifade eden Karadeniz Bakanmza teekkür etti. Zeybek Bakan’n toplantda anlataca yatrmlarn, proje ve kültürel faaliyetlerin güzel bir sunumdan olutuuna dikkat çeken Merkez lçe Bakan Ziya Cokun Karadeniz, tüm tekilatn ciddi manada bilgileneceini ifade etti.

“2023 SEÇMLERNDE HEP BRLKTE TARH YAZACAIZ”

        AK Parti l Bakan Hüseyin Ceylan Uluçay ise Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e misafirperverliinden dolay teekkür etti.Tekilat mensuplarna çalmalarnda baarlarnn devamn dileyen Uluçay, “Merkez ilçe tekilatmz, kadn kollarmz, gençlik kollarmz ve mahalli temsilcilerimiz bizim dört can damarmz.  Göreve geldiimiz günden bu tarafa hep birlikte baarl çalmalara imza atyoruz. Belediye Bakanmz, Mehmet Aabeyimiz ve sizlerle birlikte Afyonkarahisar’da 2023 seçimlerinde yeniden tarih yazacaz. Bu duygu ve düüncelerle proje tantm toplantsnda bizleri biraraya getiren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e ükranlarm sunuyorum” dedi.

“PROJELERMZE BALI KALMADIK, TEKLFLER DKKATE ALDIK”

         Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ise AK Parti tekilat mensuplar ve mahalle temsilcileriyle birarada olmaktan duyduu memnuniyeti ifade etti. Seçimlerinden bu yana geçen süre içinde halkmza söz verdii  projeler dnda gelen talepleri de dikkate aldklarn söyleyen Zeybek Bakan; “31 Mart seçimlerinin üzerinden yaklak 2,5 yl geçti. Seçimlerde halkmza söz verdiimiz 37 projemiz vard. Sadece vadettiimiz projelere bal kalmadk. Halkmzdan, muhtarlarmzdan, tekilatmzdan, kamu kurum ve kurulularmzdan, sivil toplum örgütlerimizden gelen teklifleri ve önerileri de dikkate aldk. Afyonkarahisarmzn ve partimizin menfaatine yaplabilecek her türlü teklifi, öneriyi, projelerimize ilave ederek yapma gayreti içindeyiz” dedi.

“COVD’E RAMEN DURMADAN ÇALITIK”

        Afyonkarahisar Belediyesi olarak pandemi dönemini verimli geçirdiklerine dikkat çeken Zeybek Bakan; “Belediye olarak halkmzn sal için ciddi tedbirler aldk. Bu süreci en hafif ekilde atlatmann gayreti içinde olduk. Hatrlarsanz 2019 ylnda ciddi bir çalma gerçekletirmitik. 2020’de COVD- 19 salgnna ramen, hizmetlerimizden, projelerimizden ve faaliyetlerimizden geri durmadk. Sosyal mesafe kurallarna uyarak Belediye olarak yapmamz gerekenin fazlasn hayata geçirmeye gayret ettik. nallah bundan sonraki süreçte de projelerimizi aama aama hayata geçireceiz, yatrmlarmzdan daha önce olduu gibi geri durmayacaz, yapacamz etkinliklerle de halkmzn sosyal yaamna katkda bulunmaya artarak devam edeceiz” dedi.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu