Belediyeler

Yolları Yeniden Yapmaya Başlamak Güzel,Bitirmek Daha da Güzel.

09 Haziran 2021
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde sürdürdüğü yol genişletme, duvar, asfalt, yol yapım ve kaldırım yenileme çalışmaları sürüyor.
Yol yapım ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açılan yeni yollarla yaya ve araç trafik akışını rahatlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalttan kaldırıma, kilitli parke taşı döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapıyor.Şuhut Belediye Başkanı Recep bozkurt son olarak yapımı tamamlanan yalı ve zafer mahallelerini bünyesinde barındıran yatağan caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi alan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt yaptığı açıklamada’’Doğalgaz ve altyapı çalışmalarından dolayı yıpranan ve geçtiğimiz ay yeniden yapım talimatlarını verdiğimiz yatağan caddesindeyiz.Caddemizde çalışmalar tamamlandıktan sonra ekipler ara sokaklarda çalışmalarına devam edecekler.Sıcak soğuk demeden sahada çalışan tüm personelimize kolaylıklar diliyorum. Yolları Yeniden Yapmaya Başlamak Güzel,Bitirmek Daha da Güzel.Hayırlı uğurlu olsun’’dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu