Afyon Haber

YENİ SOSYAL DONATI ALANLARIYLA NEFES OLUYORUZ

 YEN SOSYAL DONATI ALANLARIYLA NEFES OLUYORUZ

SELÇUKLU’YA YEN BR PARK DAHA!

          ehrimizi sosyal donat alanlaryla buluturmaya devam ediyoruz. Yapt çalmalarla tüm kesimlerin takdirini toplayan, ehrimize kazandrd yeil alan ve çocuk oyun alanlarnda ciddi çalmalara imza atan Park ve Bahçeler Müdürlüümüz bu kez de Selçuklu Mahallesi’ne yeni bir park alan kazandryor.

      Bu kapsamda Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Selçuklu Mahallesinde temaslarda bulundu, bölgede yürütülen hummal çalmalar yerinde inceledi. Selçuklu Park, Orhun Park ve Kale Park’n Mahalle Muhtar Erdal Bulut ile birlikte inceleyen Bakan Zeybek, Park ve Bahçeler Müdürü Bar Dal’dan bilgi ald.

       ncelemelerin ardndan açklamalarda bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek çocuklarmzn salkl ve güvenli alanlarda spor aktivitelerini yapmalar için her türlü imkân saladklarn söyledi.

        ehrimize, sadece çocuklarn deil, ailelerin ve gençlerinde farkl aktivitelerde bulunabilecei sosyal donat alanlar kazandrmaya devam ettiklerini aktaran Zeybek Bakan; hobi alanlarnn saysnn daha da artacana dikkat çekti.  Bakan Zeybek açklamalarnda u görüleri dile getirdi; “Bölgede tamamlayacamz çalmalarla birlikte çocuklarmzn salkl ve güven içerisinde oynayabilecek, elenebilecek ayn zamanda gençlerimiz de spor aktivitelerini rahatça yerine getirebilecek. Farkl ya gruplarndaki vatandamz da bu sosyal donatlardan yararlanabilecek. Bizler Afyonkarahisar’da tüm kesimlere hitap edecek çalmalar yapmaya devam edeceiz. Bu çalmalarda emei geçen Park ve Bahçeler Müdürlüü ekiplerimize teekkür ediyorum”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu