Eğitim

Temel Eğitim Genel Müdürümüz Tuncay MORKOÇ ve Temel Eğitim Daire Başkanımız Ekrem CİNOĞLU İlimizi Ziyaret Ettiler…

Temel Eğitim Genel Müdürümüz Tuncay MORKOÇ ve Temel Eğitim Daire Başkanımız Ekrem CİNOĞLU İlimizi Ziyaret Ettiler…

Temel Eğitim Genel Müdürümüz Tuncay MORKOÇ, Temel Eğitim Daire Başkanımız Ekrem CİNOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ Çakırköy Mahallemizde kullanılmayan okul binamıza Halk Eğitim Müdürlüğümüzün desteğiyle hayat verilen proje kapsamında ziyaretlerde bulundular. Çakırköy Mahallesinin kadınlarının el emeği göz nuru ürünlerini inceleyerek sohbet ettiler.
 Akabinde Millî Eğitim Bakanlığının okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek için yürüttüğü “Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi” kapsamında, Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Tuncay MORKOÇ ‘un müdürlüğümüze yaptığı ziyaret sebebi ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcılarımız Musa DİNÇGEZ ve Emin KARAOSMAN, Şube Müdürümüz Sezai KEKLİCEK ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Şube Müdürlerimiz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlerimiz ve iyileştirme kapsamına alınan okul müdürlerimizin katılımı ile yapıldı.
Toplantıda; Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar değerlendirildi. Yapılan faaliyetlerde zamanı etkin kullanmak için planlı, kontrollü ve koordineli çalışmanın önemine ve okulöncesi eğitimin önemine değinildi.
Temel Eğitim Genel Müdürümüz Tuncay MORKOÇ’un özverili çalışmalarından dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etmesiyle toplantı sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu