Afyon Haber

Survivor 2020’ye kim veda edecek? – SANAT

TV8 ekranlarında yayımlanan Türkiye’nin en fazla izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020’nin 74. Bölümününde iletişim ödül oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazanacak? Survivor 2020 konseyinde adaya kim veda edecek? İşte bütün bunların cevabı bu akşam saat 20.00’de TV8’de…

Survivor 74. Yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler takımında Mert ile Ersin arasındaki gerilimin daha da büyüdüğü görülüyor. Mert’in farklı bir baraka kurması, Ersin ile yan yana gelmek istememesi Ünlüler nasıl etkileyecek merak ediliyor. Survivor’da yarın iletişim oyunu için takımlar basket maçı yapacak Survivor basket oyununda gerilimin had safhaya çıktığı tanıtımındaki tartışmalardan anlaşılıyor. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ekrana gelecek ada konseyi sezona damga vuracak gibi gözüküyor. Acun Ilıcalı’nın “Bu sezon Survivor’da benim için en beklenmedik veda oldu. Açık söyleyeyim, belki de en üzüldüğüm veda diyebiliriz” sözleri merak uyandırdı. Survivor’da iletişim oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’de kim elenecek? Merakla beklenen Survivor 74. Bölümü 12 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’da TV8’de…

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020’de her hafta Pazartesi günleri takımlar büyük ödül için karşı karşıya geliyor. Birleşme partisi sonrasında yapılan büyük ödül oyununda verilen ödüldeki çıta her hafta bir kat daha yukarıya çıkarılıyor. Daha önce bir kez oynadıkları parkurda bir kez daha karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir mücadele sergiledi. İki takımın yarışmacıları da büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan’ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

Survivor’da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor’da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi değişik bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en fazla yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. Dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yapmış oldukları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu. 

KAYNAK : ACUNN.COM


Afyon Kent Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu