Eğitim

Sevginin Aşamayacağı Engel Yoktur…

Sevginin Aşamayacağı Engel Yoktur…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Şube Müdürümüz Ahmet Aksoy ile birlikte Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Kodal ve Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan,  Özerler Özel Eğitim Meslek Okulumuzu ziyaret ederek 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe katıldı.
Programda öğrencilerimizin yapmış oldukları etkinlikleri ilgi ile izleyen İl Müdürümüz Miraç Sünnetci, “Sevgi insan ruhunu iyileştiren en iyi ilaçtır. İlgi ve sevgi ile büyüyen çiçekler nasıl ki gelişip tohum veriyorsa bizlerin de çiçekleri çocuklarımız sevgimiz ile büyüyüp gelişecek ve toplumda iyi yerlere gelecek. Verdiğimiz sevginin ve bilginin ürünü olarak evlatlarımızın gözlerindeki mutluluk bize her şeyi anlatıyor. Tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından öğrencilerimiz ile birlikte mezuniyet pastasını kesen İl Müdürümüz öğrencilerimizin hazırlamış oldukları el işi ve resim sergisini gezdi. Bahçede öğrencilerimiz tarafından kurulan ve tüm işlemlerini okulumuzdaki öğrencilerin yaptığı serayı ziyaret eden İl Müdürümüz serada yetişen ürünleri toplayarak öğrencilerimize ikram etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu