Eğitim

Şampiyonlar, Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı Ziyaret Ederek Mutluluklarını Paylaştılar…

Şampiyonlar, Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı Ziyaret Ederek Mutluluklarını Paylaştılar…

2024 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) merkezi sınavı Şampiyonlarımız; Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu Büşra Yüce, Özel Bahçeşehir Ortaokulu Elif Sude Söyler,Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Nedim Sadi Çolaker, Şemsettin Karahisari Ortaokulu Ömer Faruk Mumyakmaz ile 2024 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda 500 tam puan alan öğrencilerimiz; Kocatepe Ortaokulu Yusuf Said Ekin, Kocatepe Ortaokulu Mehmet Melih Gölcük, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Enes Kayra Köksal, Şemsettin Karahisari Ortaokulu Evra Türkoğlu, TOKİ Mevlana Ortaokulu Semiha Karaca ve Bolvadin Hasan Gemici Ortaokulu Mehmet Enes Özdemir, Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı makamında ziyaret ederek mutluluklarını paylaştılar.
Ziyarette öğrencilerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz, Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Derviş Özçal, Şube Müdürümüz İbrahim Erdem Gülcü, okul idarecilerimiz ve velilerimiz eşlik ettiler.
İlimizin 2024 yılı Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezi Sınavı ve İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda (İOKBS) elde ettiği büyük başarılardan dolayı öğrencilerimizi, ailelerini ve okul idarecilerini tebrik eden Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, eğitimde elde edilen ivmenin hep daha iyiyi hedeflediğini belirterek öğrencilerimizin elde ettiği bu gururda emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirdi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, ilimizdeki çalışmalarımızın neticesinde gelen güzel haberler ile geçen yılın ardından bu yıl da mutluluğumuz zirveye taşındı. (LGS)’de 4 öğrencimizin, (İOKBS)’de 6 öğrencimiz toplamda 10 Türkiye birinciliğimiz ile ilimizi ve eğitim camiamızı gururlandıran öğrencilerimi, ailelerini ve idarecilerimizi tebrik ediyor, tercih sürecinde tüm öğrencilerimizin gönüllerindeki liselere yerleşmelerini temenni ediyorum” dedi.
Öğrencilerimizle tek tek sohbet eden Valimiz Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ziyaretin sonunda öğrencilerimize hediyelerini takdim etti. Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu