Türkiye

Sakarya’nın yeni gözdesi Pamukova Esentepe Park

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Pamukova’ya kazandırdığı ilçenin  zirvesindeki Esentepe Park’ın sezon açılışı yapıldı.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Pamukova ilçesinin gözde mekanı olan Esentepe Park’ta sezon açılışı yapıldı. İşletmesi BELPAŞ tarafından devralınan park, vatandaşların vakit geçirebileceği sosyal donatıları ve Büyükşehir kalitesiyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Pamukova’nın eşsiz doğasını, ovasını zirveden gören parkın sezon açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile protokol üyeleri yaptı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Ekrem Yüce, bu parkta vatandaşların çay ve kahve sohbetleri yaparken güzel doğanın tadını çıkaracaklarını belirtti. Başkan Yüce, tesis işletmesini BELPAŞ olarak devraldıklarını ve parkın bundan sonraki süreçte, “Bizler de Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimizin refah ve huzurunu artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz gibi tesisimizi özel bir firma işletiyordu. Firma ile görüştük, anlaştık ve tesis işletmesinin tekrar BELPAŞ’a geçmesini sağladık. Büyükşehir Belediyemiz iştiraklerinden BELPAŞ bünyesinde Esentepe Sosyal Tesisini artık biz işleteceğiz. Daha kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışıyla aileleriniz ve dostlarınızla huzur dolu vakitler geçirebileceksiniz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla Sakaryalılara hizmet etme amacını taşıyoruz.  Bu sebeple en iyiyi en uyguna sizlere sunma gayreti içerisinde hareket ediyoruz” diye konuştu.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün,  Büyükşehir ve ilçe belediyesi sayesinde sosyal tesislerin önemli bir yol aldığını ifade etti. Pamukova ovasının kuş bakışı izlendiği, doğanın içindeki Pamukova Esentepe Park, BELPAŞ’ın çok çeşitli, kaliteli ve hesaplı hizmetiyle bu sezonunun gözde mekanı olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu