Afyon Haber

MİNİKLER ´ÇOCUK ŞENLİĞİ´NDE BULUŞTU

MNKLER ‘ÇOÇUK ENL’NDE BULUTU

     Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlaryla yaz etkinlikleri kapsamnda çeitli etkinlikleri halkmz için düzenlemeye devam ediyor. Belediyemiz Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü yaz tatilinde çocuklar unutmuyor, hazrlanan çeitli elencelerle, pandemi nedeniyle evde zaman geçirmek zorunda kalan çocuklarmza keyifli bir enlik program sunuyor.

RENGÂRENK ‘ÇOCUK ENL’

     Geleceimizin teminat çocuklarmz için düzenlenen ‘Çocuk enlii’ etkinlii son olarak Mehmet Sami Hancolu Masal Park’nda düzenlendi. Çocuklarmz palyaçolar eliinde dans ederek gönüllerince elendi. Halat çekme ve ark söyleme gibi yarmalarn yapld ‘Çocuk enlii’nde Yedi Cüceler ve Pamuk Prenses gibi maskotlarda miniklere özel gösteriler sundu. Maskotlara youn ilgi gösteren çocuklar ve aileleri bol bol fotoraf çektirdi. Her eyin çocuklarmz için düünüldüü programda, ücretsiz meyve suyu, pamuk eker ve apka datld. Belediyemiz tarafndan düzenlenen ve youn ilgi gösterilen ‘Çocuk enlii’ yaz boyunca devam edecek.

“HER EY ÇOCUKLARIMIZ ÇN”

     Tüm yaz boyunca Belediyemiz Kültür ve Sosyal ler Müdürlüü tarafndan hazrlanan etkinlik takviminin renkli geçeceine dikkat çeken Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek; “Salgn döneminden sonra hem çocuklarmza hem de ailelerine nefes aldrmak için yaptmz yaz etkinlikleri kapsamnda yer alan çocuk enlii etkinliklerimiz tüm hz ile sürüyor. Amacmz ve gayretimiz ehrimizde yetien çocuklarmzn kültür ve sosyal etkinliklerle tanmas, baarl bir hayat geçirerek geleceimizi en iyi ekilde ina etmeleridir. Bu iarla belediyemizin hizmetlerini yediden yetmie, her kesimle buluturuyoruz. Çocuklarmzn yüzü gülsün diye onlar için çalyor, çalmaya da devam edeceiz.” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-t89LvbS117

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu