Belediyeler

Meslek Yüksekokulumuz ile Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AF…

Meslek Yüksekokulumuz ile Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) koordinatörlüğünde, 8 Mart Dünya Kadınları Günü nedeni ile planlanan Kariyer Söyleyişleri etkinliğine katıldık.
Kariyer Söyleyişleri etkinliği 8 Mart Dünya Kadınları Günü nedeni ile Çocuk Gelişimi Programı Akademik personellerinden Öğr. Gör. Ümmügülsüm ÜNLÜ’nün moderatörlüğünde gerçekleştirildi.
Bu güzel etkinlikten dolayı Meslek Yüksekokulumuzun değerli çalışanlarına ve Bilgiseli Özel Kız Öğrenci Yurdu İşletmecisi Sayın Betül ALADAŞ, Karcı Yumurta İşletmecisi Sayın Nalan KARCI, Kocaçay Oto Kurtarma Vinç Şirketinden Sayın Ayşe KOCAÇAY ile Wet Clean Kuru Temizleme İşletmecisi Sayın Zehra GÖK İPEK’ten oluşan Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği (AFİKAD) üyelerine, Katılımlarından dolayı Belediye Başkanımız Hüseyin ATLI’ya Yüksek Okul Müdürü Prof.Dr. Hüseyin KOÇAK’a, Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Hasan ORUNCAK’a, Sosyal Sorumluluk Projelerinde desteklerini esirgemeyen Çay Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih KAYGISIZ’a teşekkür ederiz.


Okumuş olduğunuz bu haber Çay Kaymakamlığı sayfasından alınmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu