Ege Bölge

Kocaeli İzmit’te Hürriyet, Kuruçeşme’de kar denetimine çıktı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yoğun kar yağışı sebebiyle Kuruçeşme’de yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

KOCAELİ (İGFA)- Son yılların en şiddetli kar yağışı ile karşı karşıya kalan İzmit’te ilk dakikadan itibaren sahaya inerek çalışmalarını titizlikle yürüten İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilk iki gün sonunda ilçe sınırları içerisinde müdahale edilmeyen cadde ve sokak bırakmayarak vatandaşlar tarafından takdir topladı. Yapılan başarılı çalışmalar sonrası bizzat incelemelerde bulunan Başkan Hürriyet, sabah saat 6’da yönetim ekibi ile Kuruçeşme’de denetime çıktı. 

TÜM BÖLGEYİ TEK TEK GEZEREK İNCELEDİ 

Karla mücadele kapsamında görev yapan Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün birim müdürleri ve bölge amirleri, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e Kuruçeşme’deki çalışmaları yerinde anlattı. Yapılan çalışmalardan memnun kalan Başkan Hürriyet ise vatandaşlara da şu ifadelerle seslendi, “Karla mücadele ekiplerimiz 7 gün 24 saat esasıyla çalışmalarına devam ediyor. Bugün Kuruçeşme bölgesinde ekip arkadaşlarımızla çalışmaları inceledik. Bölgede şu an için kapanmış veya ulaşıma elverişsiz bir alan yok.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu