Ege Bölge

Kocaeli İzmit Çınar Akademide çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

İzmit Belediyesinin hayata geçirmeye hazırlandığı, lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kursu, İzmit’in eğitimdeki yeni markası olacak Çınar Akademi’de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA)- İzmit Belediyesi eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve gençlerin gelişimlerine katkı sunmak adına eğitim alanındaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarıyer Belediyesi tarafından 2015 yılında eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına kurulan ve marka olan Sarıyer Akademinin aynısı İzmit Belediyesi tarafından Çınar Akademi olarak İzmit halkına kazandırılacak. 

ÜCRETSİZ OLARAK HİZMET VERECEK

Ücretsiz olarak hizmet verecek olan Çınar Akademi’de çalışmalar tamamlandığında öğrenciler, tecrübeli ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile hayallerine ulaşmak adına çalışmalarını gerçekleştirecek. İzmit Belediyesi Çınar Akademi’de Biyoloji, Coğrafya, Fizik, Kimya, Matematik, Tarih, Türkçe ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) branşlarında öğretmen istihdam edecek. Adaylar başvurularını kariyer.izmit.bel.tr adresine yaptılar.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu