Türkiye

Kırklareli Lüleburgaz’da süpürgeleri kaptılar, sokaklarını süpürdüler

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, belediyenin geçtiğimiz ay çevre farkındalığı oluşturmak amacıyla başlattığı temizlik kampanyası kapsamında Durak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

KIRKLARELİ (İGFA) – Lüleburgaz’da daire müdürleriyle birlikte vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyen Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, daha sonra mahalle muhtarı Ahmet Sezer ve mahalle sakinleriyle birlikte sokakları süpürdü. 

Kocasinan Mahallesi’nde başlangıcını verdiği temizlik kampanyasını Durak Mahallesi’nde sürdüren Başkan Gerenli, öncesinde küresel iklim değişikliğine dikkat çekerek, herkesin temiz bir çevrede üzerine düşen görevi olduğunu hatırlattı. 

Başkan Gerenli’nin konuşmasının ardından söz sırası vatandaşa geldi. Mikrofon uzatılan mahalle sakinleri, mahalleleriyle ilgili sorun, talep ve önerilerini Başkan Gerenli’ye bizzat aktarma imkanı buldu. Gerçekleştirilen toplantının ardından Başkan Gerenli, mahalle muhtarı Ahmet Sezer ve mahalle sakinleri el birliğiyle sokak temizliği gerçekleştirdi. Lüleburgaz Belediyesi’nin mahallede temizlik kampanyaları önümüzdeki haftalarda diğer mahallelerde de devam edecek. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu