Belediyeler

Kaymakamımız Sayın Mehmet Miraç TOPALOĞLU başkanlığında haftalık …

Kaymakamımız Sayın Mehmet Miraç TOPALOĞLU başkanlığında haftalık asayiş koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Emniyet müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sadık SEMERCİ ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat ÇAKIR katıldı.
Asayiş Koordinasyon toplantısının son bulmasıyla Çay Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklama şöyle;
"İlçemizde güvenlik ve asayişin temini konularında asla taviz verilmeyeceği,
Bu kapsamda gürültü kirliliğinin azaltılması için abartı egzoz kullanımının takibi başta olmak üzere alınan tedbirlerin ve hukuki yaptırımların uygulanmasına,
Trafik ve can güvenliğini tehlikeye atması, istenmeyen can kayıpları ve çeşitli asayiş olaylarına sebep olması sebebiyle; Tescilsiz motosiklet vb araçların denetimlerin artırılmasına,
Vatandaşlarımız ve özellikle genç arkadaşlarımızın 24 saat esası ile huzur ve güvenliği için başta okul çevreleri olmak üzere, tüm alanlarda toplumun huzur ve güven ortamına zarar verecek nitelikte kişi ve kişilere ilişkin tedbirlerin alınmasına karar verilmiştir.
Vatandaşlarımıza bu çalışmalarda göstermiş olduğu duyarlılık için ve bundan sonra alınan kararların uygulanmasında gösterecekleri anlayış ve sağduyuları için şimdiden teşekkür ederiz.
Tüm çalışmalarımız vatandaşlarımıza çok daha huzurlu bir yaşam alanı sağlayabilmek içindir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”Okumuş olduğunuz bu haber Çay Kaymakamlığı sayfasından alınmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu